سیاست حریم خصوصی

ثبت نام شما کاربران محترم در سایت دکتر کاندوم و استفاده از خدمات ارائه شده، به منزله آگاهی شما عزیزان از قوانین سایت و پذیرفتن شرایط و قوانین و ملزم دانستن خود به اجرای این قوانین می باشد. لذا از شما کاربر گرامی درخواست می گردد موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات به دقت مطالعه فرمایید.

1.کاربران برای خرید  محصولات باید دارای سن قانونی 18 سال تمام باشند.

2.تمام سفارشات در بسته بندی محرمانه ارسال میشوند و پس از تحویل بسته اگر فردی غیر از شخص سفارش دهنده بسته را باز کند و متوجه محتویات جعبه شود، فروشگاه هیچگونه مسئولیتی ندارد.

3.در صورت استفاده از هر یک از خدمات ، کاربران مسئول حفظ و نگهداری محرمانه حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است. بدیهی است در صورت وارد کردن اطلاعات در آدرس هایی بجز آدرس سایت دکترکاندوم مسئولیت و عواقب از دست رفتن و یا سرقت اطلاعات با کاربر مورد نظر میباشد. همچنین کاربر متعهد می شود تا رمز عبور مناسبی برای حساب کاربری خود تعیین نماید.

4.تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت است و کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

5.در صورت مشاهده و یا احتمال وجود هر گونه تناقض اطلاعات و نام کاربری وارد شده با اطلاعات واقعی فرد،‌‌ فروشگاه دکترکاندوم می‌تواند اکانت کاربری کاربران را مسدود کند.

6.آدرس ایمیل و تلفن ‌هایی که کاربران در پروفایل خود ثبت می‌کند، به منزله ی  آدرس ایمیل و تلفن‌ های رسمی و مورد تایید کاربر است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های فروشگاه از طریق آنها صورت می‌گیرد و در صورت تغییر تلفن یا آدرس، کاربران موظف به بروز رسانی پروفایل خود می باشند.

7.در صورت برگشت سفارش از طرف شرکت پست چنانچه آدرس اعلام شده از طرف مشتری صحیح و کامل نباشد و یا شخص گیرنده در محل حضور نداشته باشد هزینه ارسال مجدد بر عهده مشتری میباشد.

8.تمام رویه ارسال از طریق شرکت پست انجام میپذیرد و چنانچه به دلیل ترافیک مرسولات پستی و یا مشکلات پیش آمده در اداره پست سفارش مشتری با تاخیر تحویل داده شود فروشگاه هیچگونه مسئولیتی نداشته و مشتری میتواند از قسمت بازرسی اداره پست شهر خود ثبت شکایت کرده و درخواست خسارت کند.

 9.اطلاعات هر محصول  در وب‌ سایت ، صرفاً برای اطلاع‌رسانی است و جنبه مشاوره ندارد. خریدار باید قبل از استفاده از محصولات نسبت به کسب اطلاعات حرفه‌ای و اخذ مشاوره از متخصص مربوط اقدام کند. همچنین، نظراتی که کاربران در خصوص کالا در وب ‌سایت درج کرده‌اند، تجربه یا اطلاعات شخصی افراد است و برای آنها و همسرانه مسئولیتی ایجاد نمی‌کند. همچنین فروشگاه مسئولیتی در قبال درستی اطلاعات فراهم شده روی بسته‌بندی کالا ندارد و مسئولیت آن با شرکت تولیدکننده کالاست.

 10.درصورت عدم آگاهی، اطلاع و ناتوانی مشتری در استفاده از محصولات و یا ایجاد خسارت نسبت به خود یا محصول، تمامی مسئولیت ‌های آن بر عهده مشتری است و  فروشگاه در این خصوص هیچگونه تعهدی نخواهد داشت.

 11.دکتر کاندوم نسبت به عوارض جسمی و بیماری‌های ناشی از استفاده محصولات  (از قبیل حساسیت‌های پوستی، جراحات و …) مسئولیت و پاسخگویی ندارد. انجام پیگیری‌های لازم باید توسط مشتری و از طریق شرکت‌های مربوط ( نمایندگی‌ها و تامین‌کنندگان رسمی کالا) انجام شود.

بستن
مقایسه